Olej silnikowy półsyntetyczny Valvoline MaxLife 10W40 5L

Pojazdy mechaniczne zdecydowanie ułatwiają ludziom codzienne funkcjonowanie. Dzięki nim istnieje możliwość sprawnego przemieszczania się, na przykład między miejscem pracy a domem. Jednocześnie uwalnia od ograniczeń związanych ze specyfiką transportu komunikacją miejską. Aby silnik, czyli serce pojazdu pracowało jak najdłużej i w wydajny sposób, trzeba zadbać o jego odpowiednie smarowanie. Za tę kwestię odpowiada właściwie olej silnikowy, taki jak Valvoline MaxLife 10W40 o pojemności 5 litrów.

Olej Valvoline MaxLife 10W40

Olej Valvoline MaxLife 10W40 - formuła

Olej Valvoline MaxLife 10W40 został zaprojektowany specjalnie z myślą o silnikach, które przejechały 100 tysięcy kilometrów lub więcej. Znajdują się w nim specjalne składniki zapewniające konserwację i czyszczenie silnika od wewnątrz. Dzięki temu mechanizm pracuje lepiej i utrzymuje swoją żywotność przez dłuższy czas. Ciekawostką jest fakt, że ta unikalna formuła jest pierwszą tego typu wśród olejów silnikowych, co zdecydowanie zasługuje na uwagę właścicieli pojazdów o sporym przebiegu.

Olej silnikowy półsyntetyczny Valvoline MaxLife 10W40 - dla kogo?

Formuła oleju Valvoline MaxLife 10W40 została opracowana specjalnie z myślą o silnikach pojazdów, które swoje pierwsze 100 tysięcy kilometrów mają już za sobą. Ten preparat stanowi idealne rozwiązanie dla osób będących właścicielami starszych bądź bardzo intensywnie eksploatowanych samochodów. Mogą też z niego skorzystać właściciele pojazdów, które nie zdążyły jeszcze osiągnąć umownej wartości 100 tysięcy kilometrów, ale zależy im na tym, aby jak najdłużej utrzymać ich maksymalną sprawność.

Olej Valvoline MaxLife 10W40 - parametry

Omawiany olej silnikowy, czyli Valvoline MaxLife 10W40 charakteryzuje się następującymi parametrami: klasyfikacja API: SN/CF, klasyfikacja ACEA A3/B4, poziom lepkości: 10W-40. Olej należy do produktów półsyntetycznych, a kraj jego pochodzenia to Holandia. Ważnym aspektem jest również to, że Valvoline MaxLife 10W40 cechuje się uniwersalnością oraz dopracowaną przez specjalistów formułą. Dlatego można go z powodzeniem wykorzystywać do pojazdów tankowanych benzyną, jak i do tych z silnikiem diesla.

Olej do silników MaxLife 10W40 marki Valvoline - gdzie kupić

W naszym kraju znajdują się obecnie około 24 miliony samochodów. Oznacza to, że niemal co drugi mieszkaniec Polski posiada swój własny pojazd. Z tego względu na rynku funkcjonuje olbrzymia liczba serwisów i sklepów z częściami samochodowymi, elementami eksploatacyjnymi do pojazdów czy niezbędnymi preparatami. Aby jednak mieć pewność, że zakupiony olej charakteryzuje się naprawdę wysoką jakością, należy zamówić go z miejsca, które cieszy się dobrą oceną użytkowników - takiego jak najlepszeoleje.pl.

Opinie naszych klientów o oleju silnikowym półsyntetycznym Valvoline MaxLife 10W40

Długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniego oleju do silnika mojego auta i w końcu padło na Valvoline MaxLife 10W40. Muszę przyznać, że ta decyzja byłą absolutnym strzałem w dziesiątkę.


Krzysztof

Dzięki olejowi Valvoline MaxLife 10W40 silnik mojego auta zyskał drugie życie. Wszystko za sprawą wyjątkowej opracowanej przez producenta formuły która zakonserwowała serce mojego auta od środka.


Łukasz

Olej silnikowy 10W40 od Valvoline sprawił, że samochód wreszcie lepiej się prowadzi. Również dzięki niemu wiem, że mój silnik został wyzcyszczony i dostał dodatkową ochronę, dzięki czemu będzie sprawny dłużej


Alicja